Prostrike.pl - Multiplayer game servers | Serwery gier

Login:

Hasło:

nie pamiętasz hasła?

menu strony
zwiń menu

Zarejestruj się

Rejestracja


Dane ogólne


Login (ciąg liter i liczb)*:
Login jest już zajęty
Hasło*:
Powtórz Hasło*:
Podane hasła nie są takie same

Dane kontaktowe


E-mail*:
Podany email został już użyty
Powtórz E-mail*:
Podane maile nie są takie same
Nr telefonu:

Dane personalne


Imię*:
Nazwisko:
Ulica:Nrm.

/

Kod PocztowyMiasto

-

 

Przepisz kod z obrazka


 


Zakładając konto oznajmiasz, że zapoznałeś się z regulaminem i zdajesz sobie sprawę z tego, że jego naruszenie doprowadzi do zablokowania lub usunięcia Twojego konta.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Prostrike z siedzibą w Warszawie danych dotyczących korzystania przeze mnie z serwisów, usług i funkcjonalności świadczonych przez Prostrike oraz jej kontrahentów w celach statystycznych i marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od Prostrike z siedzibą w Warszawie.

Prostrike z siedzibą w Warszawie informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz Regulacja (EU) numer 2016/679 RODO, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, usuwania lub ograniczenia ich przetwarzania.

Prostrike z siedzibą w Warszawie informuje, że Państwa dane przechowywane są w zabezpieczonej bazie danych bez dostępu z poza sieci zamkniętej Prostrike. Ponadto Prostrike informuje, że w celach sprzedażowych lub rozliczeniowych Państwa dane przechowywane są również w bazie danych IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu wpisaną do KRS pod numerem 0000281947. Administratorem bazy danych pozostaje Prostrike.

* - Pole obowiązkowe


Jeżeli masz problem z rejestracją skontaktuj się z nami info@prostrike.pl